Myynti

Autamme sinua kaikissa energiaan, lämmitykseen, veteen ja nettiin liittyvissä asioissa.

Timo Aalto

myyntipäällikkö | Lämmitysratkaisut
040 669 1686
timo.aalto@nivos.fi

Kari Rissanen

myyntipäällikkö | Aurinkosähkö
0400 328 229
kari.rissanen@nivos.fi

Iikka Laurikainen

Myyntipäällikkö | Sähkönmyynti
040 829 4784
iikka.laurikainen@nivos.fi

Juri Ruohola

kaupallinen johtaja
050 318 3652
juri.ruohola@nivos.fi

Jari Arminen

Järjestelmäasiantuntija, Valokuitu- ja TV-palvelut
050 386 3961
jari.arminen@nivos.fi

Nettituki

Palvelemme kaikissa Nivoksen netti- ja tv-palveluihin liittyvissä asioissa.
019 689 944
nettituki@nivos.fi

Asiakaspalvelu

Olipa asiasi pieni tai suuri, me hoidamme sen!
019 689 955
asiakaspalvelu@nivos.fi

Yritysten energiaratkaisut

Sanna Kokkonen

liiketoimintajohtaja | Energiaratkaisut
040 765 2606
sanna.kokkonen@nivos.fi

Jerkko Starck

projektointi- ja kehityspäällikkö
019 68 991
jerkko.starck@nivos.fi

Juri Ruohola

kaupallinen johtaja
050 318 3652
juri.ruohola@nivos.fi